Mionaid-1
Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh ìre ìosal, raca basgaid glanaidh ìre ìosal, basgaid modúl ìre ìosal
Air a chuir ann an inneal-nigheadaireachd aon-shreath, dùbailte no trì-shreath, cuir a-steach diofar mhodalan stealladh, nigh glainne obair-lann ath-chleachdadh, ceirmeag, plastaig, stàilinn gun staoin agus mar sin air adhart.
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Rolair gnìomhachd | Ochd |
| Riaghlaiche suidheachaidh | Dhà |
| Stròc tarraing-putadh frèam a’ bhasgaid | 550mm |
Air a roinn ann an dà shreath gus an treidhe mogaill a luchdachadh
Gàirdean spraeraidh rothlach togte a-steach
Seòmar glanaidh làimhe airson a-steach is a-mach a phutadh is a tharraing
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 230mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 528mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 584mm |
| Cuideam Glan | 5.6kg |
Teisteanas
Companaidh XPZ
Co. Teicneòlas Bith-eòlasach Hangzhou Xipingzhe, Earranta
Tha XPZ na phrìomh chompanaidh saothrachaidh innealan-nigheadaireachd glainne obair-lann, suidhichte ann am baile Hangzhou, sgìre Zhejiang, Sìona. Tha XPZ gu sònraichte a’ dèanamh innealan-nigheadaireachd glainne fèin-ghluasadach a thathas a’ cleachdadh ann am Bio-pharma, slàinte meidigeach, àrainneachd sgrùdaidh càileachd, sgrùdadh bìdh, agus raon peitriceimiceach.
Tha XPZ dealasach a thaobh a bhith a’ cuideachadh le bhith a’ fuasgladh gach seòrsa duilgheadas glanaidh. Is sinne am prìomh sholaraiche do dh’ùghdarrasan sgrùdaidh Sìneach agus iomairtean ceimigeach, agus aig an aon àm tha suaicheantas XPZ air sgaoileadh gu mòran dhùthchannan eile, leithid na h-Innseachan, an RA, an Ruis, Corea a Deas, Uganda, na Philippines msaa., tha XPZ a’ toirt seachad fuasglaidhean aonaichte stèidhichte air iarrtas gnàthaichte, a’ gabhail a-steach taghadh thoraidhean, trèanadh stàlaidh is obrachaidh msaa.
Cruinnichidh sinn barrachd bhuannachd iomairt gus toraidhean ùr-ghnàthach a thoirt seachad le seirbheis àrd-inbhe agus sàr-mhath, gus ar càirdeas fad-ùine a chumail suas.
Factaraidh XPZ

Taisbeanadh

