Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh neo-stealladh
Freagarrach airson soithichean beul-farsaing, cupannan tomhais, msaa.
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Clampaichean earraich beaga | 18 |
| Àirde | 105mm |
| Àiteachadh | 60mm |
| Clampaichean earraich mòra | 10 |
| Àirde | 175mm |
| Àiteachadh | 60mm |
Modúl a’ bhasgaid
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 186mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 220mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 445mm |
| Cuideam Glan | kg |