Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh neo-stealladh
Freagarrach airson soithichean beul-farsaing, cupannan tomhais, msaa.
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Clampaichean earraich beaga | 26 |
| Àirde | 105mm |
| Àiteachadh | 60mm |
Modúl a’ bhasgaid
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 116mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 220mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 410mm |
| Cuideam Glan | kg |