Ag Èirigh-F1
Basgaid glanaidh, raca basgaid, basgaid mhodail,
Structar dà-fhilleadh, freagarrach airson modúl raca basgaid stealladh agus modúl raca basgaid neo-stealladh
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Aithnichear basgaid | Aon |
| Stròc tarraing-putadh frèam a’ bhasgaid | 550mm |
| Trast-thomhas eadar-aghaidh luath | 32mm |
| Àireamh mhodalan a ghabhas luchdachadh | Dà shreath |
| Àireamh mhodalan aon-fhilleadh | Dhà |
Raic basgaid le ceangal modúl
Seòmar glanaidh làimhe airson a-steach is a-mach a phutadh is a tharraing
Air a chuir air an dà stiùireadh stàilinn gun smal
Plug luath airson in-ghabhail uisge, a’ nighe uisge bho chùl stiùireadh an t-seòmair a-steach do gach modúl stealladh
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 609 mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 619 mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 790 mm |
| Cuideam Glan | kg |