Luachan luath is sàr-mhath, comhairlichean fiosraichte gus do chuideachadh le bhith a’ taghadh an fhuasglaidh cheart a fhreagras air na feumalachdan agad uile, ùine gineadh goirid, làimhseachadh càileachd cunntachail agus toraidhean is seirbheisean gun samhail airson cùisean pàighidh is luingeis airson OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Tha sinn a’ cur fàilte oirbh sùil a thoirt air an aonad saothrachaidh againn agus a’ coimhead air adhart ri bhith a’ cruthachadh dhàimhean gnìomhachais fàilteachail le luchd-cleachdaidh aig an taigh agad agus thall thairis taobh a-staigh na sgìre san fhad-ùine.
Luachan luath is sàr-mhath, comhairlichean fiosraichte gus do chuideachadh le bhith a’ taghadh an fhuasglaidh cheart a fhreagras air na feumalachdan agad uile, ùine gineadh goirid, làimhseachadh càileachd cunntachail agus toraidhean is seirbheisean gun samhail airson cùisean pàighidh is lìbhrigidh.Modúl LED Sìona, Modúl In-stealladhTha sinn an-còmhnaidh a’ cruthachadh teicneòlas ùr gus an riochdachadh a dhèanamh nas sìmplidhe, agus bathar a thoirt seachad le prìsean farpaiseach agus càileachd àrd! Is e sàsachd luchd-ceannach ar prìomhachas! Faodaidh tu leigeil leinn fios a bhith agad air do bheachd gus dealbhadh sònraichte a leasachadh airson do mhodail fhèin gus casg a chuir air cus phàirtean coltach ris air a’ mhargaidh! Bheir sinn seachad an t-seirbheis as fheàrr againn gus na feumalachdan agad uile a shàsachadh! Dèan cinnteach gun cuir thu fios thugainn sa bhad!
Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh stealladh, raca basgaid glanaidh stealladh, modúl stealladh
Air a chleachdadh airson glainneachan obair-lann a ghlanadh, leithid flasg erlenmeyer, flasg trì-cheàrnach, flasg bonn cruinn, flasg bonn còmhnard, flasg tomhais, siolandair tomhais.
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Trast-thomhas eadar-aghaidh luath | 32mm |
| Sròin stealladh | ф6mmxÀ220mm |
| Àireamh de shròinean | 8 pìosan |
| Àireamh luchd-gleidhidh | 8 pìosan |
| A’ suidheachadh phìosan an earraich | 8 pìosan |
| Còmhdach luchd-gleidhidh | PA |
Rac basgaid glanaidh modúl seòrsa-stealladh le port ceangail
Luchdaich air taobh clì is deas basgaid a’ mhodail
In-ghabhail pluga luath, sruthlaich uisge glan bhon bhasgaid modúl a-steach do gach beul modúl stealladh
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 253mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 140mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 488mm |
| Cuideam Glan | 0.9kg |