Mionaid-1
Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh ìre ìosal, raca basgaid glanaidh ìre ìosal, basgaid modúl ìre ìosal
Air a chuir ann an inneal-nigheadaireachd aon-shreath, dùbailte no trì-shreath, cuir a-steach diofar mhodalan stealladh, nigh glainne obair-lann ath-chleachdadh, ceirmeag, plastaig, stàilinn gun staoin agus mar sin air adhart.
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Rolair gnìomhachd | Ochd |
| Riaghlaiche suidheachaidh | Dhà |
| Stròc tarraing-putadh frèam a’ bhasgaid | 550mm |
Air a roinn ann an dà shreath gus an treidhe mogaill a luchdachadh
Gàirdean spraeraidh rothlach togte a-steach
Seòmar glanaidh làimhe airson a-steach is a-mach a phutadh is a tharraing
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 226mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 529mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 569mm |
| Cuideam Glan | 5.6kg |