Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh an ìre as àirde, Basgaid glanaidh an ìre mheadhain, Raic basgaid glanaidh an ìre as àirde, Raic basgaid glanaidh an ìre mheadhain, Basgaid modúl an ìre as àirde, Basgaid modúl an ìre mheadhain
Air a chuir ann an inneal-nigheadaireachd dà-shreath no trì-shreath, cuir a-steach diofar mhodalan stealladh, nigh glainne obair-lann ath-chleachdadh, ceirmeag, plastaig, stàilinn gun staoin agus mar sin air adhart.
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Rolair gnìomhachd | Sia |
| Riaghlaiche suidheachaidh | Dhà |
| Aithnichear basgaid | Aon |
| Stròc tarraing-putadh frèam a’ bhasgaid | 550mm |
| Trast-thomhas eadar-aghaidh luath | 32mm |
Raic basgaid le ceangal modúl
Seòmar glanaidh làimhe airson a-steach is a-mach a phutadh is a tharraing
Rèile treòrachaidh stàilinn gun staoin air gach taobh
Plug luath airson in-ghabhail uisge, a’ nighe uisge bho chùl stiùireadh an t-seòmair a-steach do gach modúl stealladh
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 140mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 536mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 562mm |
| Cuideam Glan | 3.35kg |