Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh stealladh, raca basgaid glanaidh stealladh, modúl stealladh
Faodaidh e 28 pìosan pipette, 28 pìosan vial sampall agus 9 pìosan flasg erlenmeyer, flasg, flasg tomhais-lìonaidh, msaa. a ghlanadh.
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Trast-thomhas eadar-aghaidh luath | 32mm |
| Sròin stealladh | ф 2.5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Àireamh de shròinean | 65 pìosan |
| Suidheachain airson pipettes | 28 pìosan |
| Neach-gleidhidh crois | 28 pìosan |
| Àireamh luchd-gleidhidh | 9 pìosan |
| A’ suidheachadh phìosan an earraich | 9 pìosan |
| Còmhdach luchd-gleidhidh | PA |
Rac basgaid glanaidh modúl seòrsa-stealladh le port ceangail
Luchdaich air taobh clì is deas basgaid a’ mhodail
In-ghabhail pluga luath, sruthlaich uisge glan bhon bhasgaid modúl a-steach do gach beul modúl stealladh
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 265mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 190mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 493mm |
| Cuideam Glan | 3kg |