Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh stealladh, raca basgaid glanaidh stealladh, modúl stealladh
faodaidh e 56 pìosan pipette, 56 pìosan tiùban centrifuge, tiùban deuchainn, botal falamh aig a’ mhullach, msaa a ghiùlan
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Trast-thomhas eadar-aghaidh luath | 32mm |
| Sròin stealladh | ф2.5mmxÀ110mm |
| Àireamh de shròinean | 112 pìosan |
| Suidheachain airson pipettes | 56 pìosan |
| Neach-gleidhidh crois | 56 pìosan |
Rac basgaid glanaidh modúl seòrsa-stealladh le port ceangail
Luchdaich air taobh clì is deas basgaid a’ mhodail
In-ghabhail pluga luath, sruthlaich uisge glan bhon bhasgaid modúl a-steach do gach beul modúl stealladh
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 190mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 190mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 494mm |
| Cuideam Glan | kg |