Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh stealladh, raca basgaid glanaidh stealladh, modúl stealladh
Air a chleachdadh airson pipettes a ghlanadh.
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Trast-thomhas eadar-aghaidh luath | 32mm |
| Àireamh de shròinean | 119 pìosan |
| Àirde a’ fhrèam | 150mm |
Rac basgaid glanaidh modúl seòrsa-stealladh le port ceangail
Luchdaich air taobh clì is deas basgaid a’ mhodail
In-ghabhail pluga luath, sruthlaich uisge glan bhon bhasgaid modúl a-steach do gach beul modúl stealladh
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 189mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 190mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 485mm |
| Cuideam Glan | 4.15kg |