Mionaid-1
Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh stealladh, raca basgaid glanaidh stealladh, modúl stealladh
Air a chleachdadh airson glainneachan obair-lann a ghlanadh, leithid flasg erlenmeyer, flasg trì-cheàrnach, flasg bonn cruinn, flasg bonn còmhnard, flasg tomhais, siolandair tomhais.
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal matte |
| Trast-thomhas eadar-aghaidh luath | 32mm |
| Sròin stealladh | ф4mmxÀ160mm |
| Àireamh de shròinean | 21 pìosan |
| Àireamh luchd-gleidhidh | 21 pìosan |
| A’ suidheachadh phìosan an earraich | 21 pìosan |
| Còmhdach luchd-gleidhidh | PA |
Rac basgaid glanaidh modúl seòrsa-stealladh le port ceangail
Luchdaich air taobh clì is deas basgaid a’ mhodail
In-ghabhail pluga luath, sruthlaich uisge glan bhon bhasgaid modúl a-steach do gach beul modúl stealladh
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 253mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 192mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 488mm |
| Cuideam Glan | 2.3kg |