a’ dèanamh obair glanaidh nas toilichte
Air a dhealbhadh airson glanadh obair-lann de ghlainne àbhaisteach, freagarrach airson soithichean air an dèanamh de ghlainne, ceirmeag, meatailt, plastaig, msaa. (me, flasgaichean tomhais-lìonaidh, fiolan sampall, flasgaichean Erlenmeyer, tiùban dath-mheudrach, pìoban, pìoban ceumnaichte, tiùban deuchainn, soithichean petri, flasgaichean cumadh cridhe, beicearan, msaa.).
—————Flash-F2——————
| Paramadair bunaiteach | |
| Teòthachd obrach | 5-40℃ |
| Cumhachd Dealanach | 380V/50Hz |
| Uèir dealain | 2m/5x10m ceàrnagach |
| Cumhachd teasachaidh | 9KW/18KW |
| Cumhachd tiormachaidh | 4KW/6KW |
| Cumhachd iomlan | 13KW/24KW |
| Comas | 308L |
| Pumpa peristaltach | 4 pìosan |
| Prògraman | 36 bunaiteach, 100+ gnàthaichte |
| Teòthachd nighe | suas gu 95 ℃ |
| Port RS 232 | Airson dàta a ghluasad bhon inneal-nigheadaireachd |
| Sgrion-suathaidh | Sgrion dathte 7″ |
| Meud a-muigh (À/L/D) | 1326 * 930 * 750mm |
| Cuideam | 200kg |
| Braitear teòthachd | PT1000 |
| Ceangal eadar-lìn ri fhaighinn | |
| Uinneag ri fhaicinn air an doras | |
| Siostam sgrùdaidh giùlain airson sruthladh | |
| Pumpa àrdachaidh uisge fìor-ghlan ri fhaighinn | |
| Co-dhlùthadair smùid àrd-èifeachdais | |
| Seòmar nighe ann an stàilinn gun smal 316L | |
| Pannal a-muigh ann an stàilinn gun smal 304 | |
Ceithir prìomh bhuannachdan airson inneal-nigheadaireachd glainne obair-lann làn-fèin-ghluasadach
Carson a thaghas tu inneal-nigheadaireachd glainne obair-lann làn-fèin-ghluasadach XPZ?
Barrachd fheartan——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Teisteanas:
Ciamar a bhios an inneal-nigheadaireachd glainne obair-lann làn-fèin-ghluasadach XPZ a’ glanadh bathar obair-lann?
→Le uisge tap agus uisge fìor-ghlan (no uisge bog) mar mheadhan obrach, a’ cleachdadh àidseant glanaidh sònraichte, air a stiùireadh leis a’ phump cuairteachaidh, thèid an leaghan glanaidh a nighe gu dìreach 360 ° taobh a-staigh agus taobh a-muigh an t-soithich le bhith a’ tionndadh a’ ghàirdean spraeraidh agus a’ phìob spraeraidh, gus na stuthan a tha air fhàgail air an t-soitheach a thoirt dheth, a emulsify agus a lobhadh fo ghnìomh fheachdan meacanaigeach agus ceimigeach; A bharrachd air an sin, faodar an leaghan glanaidh a theasachadh gu fèin-ghluasadach, agus an uairsin faodar na h-innealan a ghlanadh agus a dhì-ghalarachadh le teas gus buaidh glanaidh nas fheàrr fhaighinn. Ma thèid am modail le gnìomh tiormachaidh a thaghadh, faodar am botal sampall a thiormachadh le èadhar teth às deidh a nighe gus casg a chuir air truailleadh àrd-sgoile air adhbhrachadh le bhith gun a bhith air a thoirt air falbh ann an deagh àm.(Tha tiormachadh air a ghabhail a-steach sa mhodail seo.)
——-Modh-obrach nighe àbhaisteach
Ro-nighe → nighe le inneal-glanaidh alcaileach fo 80°C → sruthlaich le inneal-glanaidh searbhagach → sruthlaich le uisge tap → sruthlaich le uisge fìor-ghlan → sruthlaich le uisge fìor-ghlan fo 75°C → tiormachadh
Ceistean Cumanta
C1: Carson a thaghas tu XPZ?
Is sinne am prìomh sholaraiche do dh’ùghdarrasan sgrùdaidh Sìneach agus iomairtean ceimigeach.
Tha ar suaicheantas air sgaoileadh gu mòran dhùthchannan eile, leithid na h-Innseachan, an RA, an Ruis, Afraga agus an Roinn Eòrpa.
Bidh sinn a’ toirt seachad fuasglaidhean amalaichte stèidhichte air iarrtas gnàthaichte, a’ gabhail a-steach taghadh thoraidhean, stàladh agus trèanadh obrachaidh.
C2: Dè an seòrsa lìbhrigidh as urrainn don neach-ceannach a thaghadh?
Mar as trice air a chuir air muir, air plèana.
Bidh sinn a’ dèanamh ar dìcheall gus coinneachadh ri riatanasan còmhdhail luchd-ceannach.
C3: Ciamar a nì thu cinnteach à càileachd toraidh agus seirbheis às dèidh reic?
Tha teisteanas càileachd CE, ISO againn agus mar sin air adhart.
Tha an t-seirbheis às dèidh reic agus an innleadair às dèidh reic sàr-mhath againn.
Tha ùine barantais aig na toraidhean againn.
C4: An urrainnwetadhal air an fhactaraidh agad air-loidhne?
Tha sinn glè thaiceil.
C5: Dè an seòrsa pàighidh as urrainn don neach-ceannach a thaghadh?
T/T, L/C agus mar sin air adhart.