Tha ar fuasglaidhean air an aithneachadh gu mòr agus earbsach le luchd-ceannach agus coileanaidh iad riatanasan ionmhais is sòisealta a tha ag atharrachadh gu cunbhalach airson a’ phrìs as fheàrr airson Pàirtean Luchd-labhairt Stoidhle P-Audio 15 ″ Sìona Basgaid Luchd-labhairt, Fàilte bruidhinn rinn ma tha ùidh agad anns an fhuasgladh againn, bheir sinn iongnadh dhut airson Càileachd agus Prìs.
Tha ar fuasglaidhean air an aithneachadh gu mòr agus earbsach le luchd-ceannach agus coileanaidh iad riatanasan ionmhais is sòisealta a tha ag atharrachadh gu cunbhalach airsonPrìs Frèam PA Sìona agus Pàirtean Luchd-labhairt PAMar a tha amalachadh eaconamach an t-saoghail a’ toirt dhùbhlain is chothroman don ghnìomhachas xxx, tha a’ chompanaidh againn, le bhith a’ leantainn air adhart le ar n-obair-sgioba, càileachd an toiseach, ùr-ghnàthachadh agus buannachd dha chèile, misneachail gu leòr gus fuasglaidhean teisteanasach, prìs farpaiseach agus seirbheis mhath a thabhann do ar luchd-dèiligidh gu dùrachdach, agus gus àm ri teachd nas soilleire a thogail fo spiorad nas àirde, nas luaithe, nas làidire le ar caraidean còmhla le bhith a’ leantainn air adhart leis an smachd againn.
Mionaid-1
Glòir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basgaid glanaidh ìre ìosal, raca basgaid glanaidh ìre ìosal, basgaid modúl ìre ìosal,
Air a chuir ann an inneal-nigheadaireachd aon-shreath, dùbailte no trì-shreath, cuir a-steach diofar mhodalan stealladh, nigh glainne obair-lann ath-chleachdadh, ceirmeag, plastaig, stàilinn gun staoin agus mar sin air adhart.
| Stuth | Stàilinn gun smal 316L |
| Dath | Stàilinn gun smal |
| Rolair gnìomhachd | Ochd |
| Riaghlaiche suidheachaidh | Dhà |
| Stròc tarraing-putadh frèam a’ bhasgaid | 550mm |
| Trast-thomhas eadar-aghaidh luath | 32mm |
Raic basgaid le ceangal modúl
Seòmar glanaidh làimhe airson a-steach is a-mach a phutadh is a tharraing
Air a chuir air an dà stiùireadh stàilinn gun smal
Plug luath airson in-ghabhail uisge, a’ nighe uisge bho chùl stiùireadh an t-seòmair a-steach do gach modúl stealladh
| Meudan taobh a-muigh, àirde ann am mm | 158mm |
| Meudan a-muigh, leud ann am mm | 528mm |
| Meudan a-muigh, Doimhneachd ann am mm | 566mm |
| Cuideam Glan | 3kg |